Ministrantské oblečení

 Drazí ministranti!

 Jak jste si jistě všimli, tak na začátku školního roku proběhla velká revize oblečení pod vedením paní Sedlákové. Myslím, že by v této chvíli každý měl mít svoje oblečení, které mu sedí a nemá z toho minisukni ani vlečku. Proto bychom vás chtěli poprosit, abyste se o své oblečení starali a minimálně 2x do roka (tj. před Vánoci a před Velikonoci) oblečení nechali vyprat. A hlavně o to, abyste si oblečení nepůjčovali! (když už máte třeba oblečení na vyprání, tak vypůjčené oblečení vrátit na původní ramínko!!!)

 

 

Pamatujte: Vaše oblečení = Vaše vizitka

 

 

Jirkové M&D

  

 

 

Anketa

Kam bys nejraději zavítal na příští ministrantský víkend?:

Odběr novinek mailem

Manuál

 

Neznáš nějakou službu, protože jsi nedával pozor na schůzkách? Nevadí, všemu se můžeš přiučit náhledem do
 
ministrantského manuálu
 
(manuál se kromě elektronické podoby nachází pro případ nouze také v sakristii)