Služby na září a říjen

 Zdravím všechny,

v přiloženém souboru jsou rozepsané služby od 19. září do konce října. Snažte se, prosím, chodit, nebo si za sebe najít náhradu.

Pokud máte někdo problém s termínem pondělí/středa (máte pondělí, ale můžete jen ve středu, nebo naopak), napište mi to prosím na mail mrazek.jura@gmail.com, v dalších měsících to zohledním. O zprávu prosím i ty, kterým to sice tentokrát vychází, ale ve druhý den nemůžou - v příším rozpisu totiž může být kvůli změnám všechno jinak!

Přílohy:

Anketa

Kam bys nejraději zavítal na příští ministrantský víkend?:

Odběr novinek mailem

Manuál

 

Neznáš nějakou službu, protože jsi nedával pozor na schůzkách? Nevadí, všemu se můžeš přiučit náhledem do
 
ministrantského manuálu
 
(manuál se kromě elektronické podoby nachází pro případ nouze také v sakristii)