Přespání ministrantů na LOTOSu

Milí ministranti,

bývalo tradicí, že jsme se začátkem podzimu jako ministranti vypravili na nějakou faru (Adamov, Ostrov) a tam spolu prožili víkend plný her, dobrého jídla, pokecu a společenství.

Podobně tomu bude i letos. Jen s tím rozdílem, že se tato akce odehraje na LOTOSu a bude se jednat pouze o jedno přespání: z pátka na sobotu.

V pátek tedy bude klasicky schůzka, po ní mše a následovat bude sraz na farním dvoře hned po mši (zhruba v 18:30).

Důležitá upozornění:

Přespání se bude konat 18. - 19. října, neboť předchozí víkend má skautská devítka výpravu!!!

Po přespání je možné zůstat ve farním areálu, kdy navazuje programem misijního víkendu, který má na starosti Šárka Daňková, včetně přespání ze soboty na neděli, jídlo zajištěno. Informace o této akci se objeví v kostele na nástěnce.

Vše důležité je i na návratce:

drive.google.com/file/d/1yN5iQId-d7Amgmkex8owlm2nSmFdCSR1/view

Kam bys nejraději zavítal na příští ministrantský víkend?:

Odběr novinek mailem

Manuál

Neznáš nějakou službu, protože jsi nedával pozor na schůzkách? Nevadí, všemu se můžeš přiučit náhledem do

ministrantského manuálu

(manuál se kromě elektronické podoby nachází pro případ nouze také v sakristii)