Konec školního roku

pátek 9. 6.

bude Noc kostelů - nebude mše, ale bohoslužba slova pro děti. Místo schůzky zveme všechny na program okolo kostela - můžete přijít už v 17:00, abyste vše stihli. Bude příležitost se podívat na věž, zasoutěžit si a podobně. Více informací na farních stránkách.
 
pátek 16. 6.
závěreční schůzka - kluci dostaví kostel, na který si postupně "vydělávali" svojí službou
 
neděle 18. 6.
Slavnost Božího těla - na stránkách bude rozpis služeb, pokud to počasí dovolí, bude mše sv. venku v 9:00 https://www.farnostblansko.cz/ohlasky/ohlasky-2017-06-10 . Na ministrantských stránkách budou služby dopředu určené, prosím, ať kluci přijdou včas nejpozději v 8:30!!! Pokud ale přijdou dřív, tak budeme rádi, když pomůžou s chystáním :-) .

pátek 23. 6.
schůzka už nebude, po mši bude Gardenparty - při mši i Gardenparty přivítáme kněze a řeholníky pocházející z Blanska.

Anketa

Kam bys nejraději zavítal na příští ministrantský víkend?:

Odběr novinek mailem

Manuál

 

Neznáš nějakou službu, protože jsi nedával pozor na schůzkách? Nevadí, všemu se můžeš přiučit náhledem do
 
ministrantského manuálu
 
(manuál se kromě elektronické podoby nachází pro případ nouze také v sakristii)