Rozvoj stránek

 Milí ministranti!

Protože tyto stránky nejsou pro nás, ale hlavně pro vás, je důležité, aby jste měli důvod na tyto stránky chodit. Proto se je postupně snažíme vylepšovat. Jakékoli vaše nápady jsou vítány! Chtěli bychom, abyste si vy sami určovali obsah těchto stránek, takže proto neváhejte a napište na kterýkoli z těchto dvou mailů [a nebo klidně na všechny (je možná i jakákoli kombinace)]. Ty maily jsou: dycka.jiri@gmail.com a mrazek.jura@gmail.com.

Pište tam cokoli, co by se vám na této stránce líbilo, co vám tu chybí, co vám tu přebývá, co vám tu nechybí, co by se vám nelíbilo, co vám tu nepřebývá a další podobné návrhy.

Věříme ve Vaše konstruktivní nápady a srdečně se na ně těšíme!

Oba Vaši Jirkové M&D

Anketa

Kam bys nejraději zavítal na příští ministrantský víkend?:

Odběr novinek mailem

Manuál

 

Neznáš nějakou službu, protože jsi nedával pozor na schůzkách? Nevadí, všemu se můžeš přiučit náhledem do
 
ministrantského manuálu
 
(manuál se kromě elektronické podoby nachází pro případ nouze také v sakristii)